Farby i lakiery Jotun
Lakiery Zewnętrzne Transparentne
Farby i lakiery Jotun
Rozcieńczalnikowe

Farby i lakiery Jotun

Farby i lakiery Jotun
Visir Oljegruning Klar bezbarwny grunt rozpuszczalnikowy.
 Jotun Visir Oljegruning Klar jest specjalnym wodoodpornym gruntem zawierającym silne środki grzybobójcze zapobiegające gniciu drewna i zawiera grzybobójczą warstwe chroniącą przed powierzchniową pleśnią. Produkt wiąże luźne włókna drewna i zapewnia dobry stan powierzchni do dalszej obróbki, zawiera także środki chroniące drewno przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.
Jotun Visir Oljegrunning Klar jest dostępny w naszym sklepie internetowym farby i lakiery Jotun.

Farby i lakiery Jotun

Farby i lakiery Jotun
Trebitt Oljebeis jest wodoodporną, tiksotropową bejcą na bazie oleju alkidowego w kombinacji z chińskim olejem drzewnym. Zaleca sie do stosowania zewnętrznego, na drewno nowe i bele, a także na drewno impregnowane ciśnieniowo oraz na drewno uprzednio zabezpieczone bejcą olejną. Trebitt Oljebeis zawiera środki grzybobójcze przeciw grzybom powierzchniowym i może być nakładany w temperaturach nawet poniżej 0° C.
Jotun Trebitt Oljebeis jest dostępny w naszym sklepie internetowym farby i lakiery Jotun.

Farby i lakiery Jotun

Farby i lakiery Jotun
Jotun Treolje jest specjalnym olejem do stosowania zewnętrznego na ciśnieniowo lub próżniowo impregnowane drewno. Jest bardzo odporny na wodę.
Olej dostępny jest w trzech wersjach: przeźroczysty, zielony i złoty. Jotun Treolje zapobiega szarzeniu i pękaniu drewna oraz dobrze przenika do podłoża.
Jotun Treolje zalecany jest do stosowania na odeskowaniu ogrodowych ścian, ogrodzeniach, meblach ogrodowych etc...

Farby i lakiery Jotun

Farby i lakiery Jotun
Jotun Benar jest wysokogatunkowym lakierem do drewna tropikalnego. Klarowny lakier na bazie rozpuszczalników o bardzo dobrej odporności na warunki atmosferyczne i wodę. Benar zawiera filtr UV szczególnie dobrze chroniący drewno i dłużej niż inne lakiery utrzymujący połysk powłoki.
Farby i lakiery Jotun
Wodorozcieńczalne

Farby i lakiery Jotun

Farby i lakiery Jotun
Demidekk Strukturlasyr (dawniej Trebitt Suberbeiss) jest wodorozcieńczlną, przeźroczystą bejcą do ochrony drewna stosowaną na zewnątrz, opartą na unikalnej kombinacji alkidowo/akrylowych żywic wzmocnionych komponentami które blokują promieniowanie UV. Daje to lepszą ochronę niż standardowe przeźroczyste środki do gruntowania drewna. Bejca ta jest przyjazna dla środowiska (niska emisji lotnych substancji organicznych).

Farby i lakiery Jotun

Farby i lakiery Jotun
Demidekk Terrasslasyr (dawniej Trebitt Terrasebeis) jest alkidową, pigmentowaną wodną bejcą na bazie oleju, która szczególnie nadaje się do impregnowania drewna. Posiada doskonałą zdolność penetracji i ma właściwości, które zapobiegają pękaniu drewna. Produkt zawiera również pigmenty i filtr UV, chroniących drewno przed degradacją powodowaną przez światło. Zawiera środki grzybobójcze do zwalczania pleśni i glonów.
Kreator stron www - przetestuj!